Doğalgaz Sobası Tamiri

Doğalgaz Sobası Tamiri

Doğalgaz Sobası Tamiri

Doğalgaz sobası evlerimizde kış mevsiminin vazgeçilmez eşyalarındandır. Bir çok evde ısınma aracı olarak kullanılan doğalgaz sobaları maalesef ki kullanımdan kaynaklanan sorunlardan dolayı çalışabilirliğini kaybetmektedir. Çalışabilirliğini kaybetmiş sobaların kış mevsimini çekilmez hale getirmemesi için sizlere en iyi şekilde doğalgaz sobası tamiri hizmeti vermeyi hedefledik ve bu yolda devam ediyoruz.

doğalgaz sobası, doğalgaz sobası tamiri, doğalgaz sobası termokupl
Doğalgaz Sobası Tamiri

Doğalgaz sobalarında bulunan “pilot grubu“,”termokupl“,”çakmak“, ve “gaz borusu” gibi parçalar zamanla çalışabilirliğini kaybetmektedir. Bu yüzden de belli zamanlardan sonra doğalgaz sobanız çalışabilirliğini kaybetmektedir. Bu gibi durumlarda teknik servisimizden destek alabilirsiniz.

Doğalgaz Sobası Tamiri Kapsamında Yaptığımız İşlemler

Doğalgaz sobalarında bulunan ve çalışabilirliğini kaybeden parçaların değişimlerini sağlamaktayız. Sobalarda zamanla pilot grupları çalışabilirliğini kaybetmektedir, baca sensörleri özelliğini kaybetmektedir, zamanla camlar ısıdan dolayı çatlamaktadır. Bu gibi sorunlarda sizlere uzman teknik kadromuz ile destek vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir