Doğalgaz Sobası Servisi – 0 212 436 26 52

Doğalgaz Sobası Servisi – 0 212 436 26 52

doğalgaz sobası servisi

Doğalgaz sobası servisi olarak hizmetlerimiz nelerdir?

Doğalgaz sobası servisi olarak doğalgaz sobası yanmıyor şikayetlerinizin çözümlerine destek sunmaktayız. Doğalgaz sobası yanmıyorsa, doğalgaz sobası sönüyor ise, doğalgaz sobanızın parçalarında sorun var ise değişim, onarım ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Doğalgaz sobası servisi olarak cam değişimi, genel bakım, yıllık periyodik bakım, çakmak değişimi, termokupl değişimi yapılmaktadır.

Doğalgaz sobası yanmıyor, ne yapmalıyım?

Doğalgaz sobası yanmıyor şikayetinizin çözümü olarak bizler buradayız. Doğalgaz sobası yanmıyor ise bunun belirli sebepleri olmaktadır. Doğalgaz sobanıza gaz gelmiyor ise sobanız yanmaz. Doğalgaz sobası çakmak çakmıyor ise gelen gaza ateşleme yapılmadığı için doğalgaz sobanız yanmaz.

Doğalgaz sobası çakmak çakmıyor, ne yapmalıyım?

Doğalgaz sobası çakmağı çalışmıyor ise doğalgaz sobanızın çakmağı pilli ise pili bitmiştir veya zamanla kullanımdan dolayı özelliğini kaybetmiştir. Bu gibi durumlarda doğalgaz sobası servisi size destek sunmaktadır.

Doğalgaz sobası sönüyor, ne yapmalıyım?

Doğalgaz sobası sönüyor ise, yaktığınız zaman otomatik olarak sönüyor veya bir süre yandıktan sonra sönüyor ise bunun bazı sebepleri olmaktadır. Bu durumda öncelikle doğalgaz sobanızın bağlı olduğu bacayı kontrol etmenizi öneririz. Doğalgaz sobası bacası tıkalı olduğu taktirde çekme yapmaz ve doğalgaz sobanızın sönmesini sağlar. Bir diğer sebeplerden biri de doğalgaz sobası baca sensörü arızasından dolayı olabimektedir. Bu durumlarda doğalgaz sobanız aniden söner ve çalışma performansını kaybeder. Bu gibi sorunlar yaşamamak için doğalgaz sobası servisi aracılığıyla teknik servis hizmeti alabilir, bu durumlara hazırlıksız yakalanmamak için doğalgaz sobası bakımı yaptırmanızı öneririz.

Doğalgaz sobası bakımı, nasıl yapılır?

Doğalgaz sobası bakımı, doğalgaz sobası içinde bulunan, özelliğini kaybeden parçaların yenileri ile değiştirilmesi ile sağlanmaktadır. Bakımları yapılan doğalgaz sobalarının yanması ve ısıtması daha iyi olmaktadır. Bakımı yapılan doğalgaz sobalarından verim alabildiğiniz kadar, kış mevsiminin ortasında size beklenmedik kötü sürprizler de yapmazlar.

Doğalgaz sobası bakımı, onarımı ve teknik servis desteği almak için aşağıdaki telefon numaralarımızdan destek alabilirsiniz;

0 212 436 26 52

0506 262 22 29


Comments are closed.