Doğalgaz Sobası Gaz Kokusu Yapıyor – 0 212 436 26 52

Doğalgaz Sobası Gaz Kokusu Yapıyor – 0 212 436 26 52

Doğalgaz sobası gaz kokusu sebebi nedir?

doğalgaz sobası gaz kokusu

Doğalgaz sobalarının içerisinde ve gövdesinde bulunan, gazların iletilmesini sağlayan hortum ve boruların zamanla kullanılması ve değiştirilmemesinden dolayı aşınmalar ve eskimeler oluyor ve bu yüzden gaz kaçırmaya sebep oluyorlar. Bu gibi durumlarda gaz kaçağı ciddi sorunlara yol açmaktadır. Günümüzde bu durumlarda ciddi önlemler alınmadığı taktirde doğalgaz sobası yüzünden patlamalar ve zehirlenmeler meydana gelmektedir.

Doğalgaz sobası gaz kokusu olmaması için ne yapmalıyım?

Doğalgaz sobalarında gaz kokusunu engellemek için zamanında doğalgaz sobası bakımı yaptırmanız durumunda doğalgaz sobalarının gaz kaçırmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede doğalgaz sobanızı güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Doğalgaz sobası gaz kokusu sorunu nasıl giderilir?

Doğalgaz sobanızda bulunan gaz kokusunun kesilmesi için teknik servisimizden doğalgaz sobası koku, doğalgaz sobamda gaz kokusu var şikayetleriniz için 7/24 teknik servisimize 0 212 436 26 52 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilir alanında uzman teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasının bir çok semtine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Unutmayın ki, doğalgaz sobalarının gerek onarım gerek bakımları alanında uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde doğacak sorunlar daha büyük zararlar verebilmektedir. Bu yüzden doğalgaz sobası bakımı periyodik olarak yaptırılmalı, ihmal edilmemelidir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir